УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У день 19-річниці Незалежності України Предстоятель Української Православної Церкви молився у Києво-Печерській Лаврі (+ ВІДЕО)24 серпня,  у день 19-річниці Незалежності України, Блаженніший Митрополит Володимир відправив молебень на площі  перед Свято-Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

Підносячи подячні молитви до Бога, Владика Володимир попросив у Всевишнього благословення та благополуччя для Української держави,  її  народу і керівництва.

За богослужінням молився Президент України Віктор Янукович, прем’єр-міністр України Микола Азаров, голова Верховної Ради України Володимир Литвин, вітчизняні урядовці, парламентарі та інші високопосадовці.

Після молебню  Архіпастир побажав Президенту України Божої допомоги і успіхів  у керуванні нашою державою та процвітання і розвитку нашій країні:

«Нехай же Господь береже Вас, Вікторе Федоровичу, від усілякого лиха захищає, нехай дає сили і розум і добре серце, щоби творити ту добру справу, на яку поставив Вас наш народ і Сам Господь. Нехай буде з Вами допомога Божа нехай над нашою Україною завжди буде благословення Господнє на процвітання, подальший розвиток її  та  всіх громадян», - зокрема відзначив він.

В свою чергу Голова держави звернувся до присутніх словом, у якому привітав присутніх із Днем незалежності:

«Ми сьогодні молились, щоб Господь дарував нам мир і щастя нашому народові. Я вірю, що ми зможемо власними руками побудувати сильну державу, якою ми будемо пишатися і яку будуть поважати в світі. Я знаю, що без віри в нашого Господа Бога не можливо нічого зробити. Тому будемо молитися, щоб Він дарував нашій державі спокій, а нам усім розуміння і бажання жити в мирі та сильній країні », - зазначив Президент України Віктор Янукович.

Повний фоторепортаж дивіться ТУТ
 
Відеосюжет про подію дивіться тут >>>Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com