УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у храмі Преображення Господнього, що на Святій горі Фавор (ОНОВЛЕНО)7 вересня Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію на Святій горі Фавор — на місці Преображення Господнього. Йому співслужили архієпископи: Конотопський і Глухівський Лука, Мукачівський і Ужгородський Феодор, єпископи: Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Макаровський Іларій, а також Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ).

Предстоятель молився за український народ, керівників держави, а також прочитав поминальні записочки, що прийшли на електронну адресу офіційного сайту Української Православної Церкви.

За Божественною літургією Блаженніший Владика також молився про онкохворих діей України.

Записки для молитви з більш ніж тисячею імен таких дітей зі всієї України, вихованців дитячих будинків й інтернатів (м. Боярка, Нова Каховка), імена волонтерів та лікарів Охмадиту та Інституту раку, волонтерів Іонинського братства.

Нагадаємо, що паломницька група на чолі з Блаженнішим Владикою прибула в аеропорт Бен-Гуріон (Тель-Авів) 6 вересня, а сама поїздка триватиме до 12 вересня.

У храмі Преображення Господнього Митрополит Володимир, духовенство та паломники вклонилися таким визначним християнським святиням як чудотворна ікона Божої Матері «Неувядаємий цвіт», камінь «стопочка», на якому, згідно з церковним Переданням відбулося Преображення Господнє.

Потім віруючі звершили занурення у Святі Води річки Йордан і Генисаретського озера.

Група відвідала подвор’є Марії Магдаліни в Тверії, храм Марії Магдалини, цілюще джерело, що знаходиться неподалік, храм примноження хлібів і риб у місті Ель-Табаха, храм Дванадцяти апостолів у Капернаумі, Канну Галилейську, а також джерело, біля якого, згідно з церковним Переданням, відбулося Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Також згідно з програмою група відвідає Свято гору Сіон, храм Різдва Христового у Віфліємі, монастир преподобного Феодосія Великого, Лавру преподобного Сави Освященного, подвор’я Руської Духовної Місії в Хевроні (побувають біля Дуба Маврійського), подвор’є в Єрихоні, монастир преподобного Герасима Йорданського, гробницю святого праведного Лазаря Чотириденного, Єлеонську гору (місце Вознесіння Господнього), Гефсиманський сад, храм святого первомученика архідиякона Стефана, а також Олександрівське подвор’є в Єрусалимі.

Дану паломницьку поїздку організував Паломницький центр Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви. Традиційно подібні заходи на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром організовуються декілька разів на рік.
 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com