УКР РУС ENG 
   

Єпископ Ровеньківський Володимир, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, взяв участь у науково-богословських конференціях в ІталіїЗ 8 по 11 вересня в монастирі Бозе (Італія) відбулася XVІІІ щорічна Міжнародна конференція присвячена православні духовності, у якій взяли участь представники різних конфесій. Тема конференції: «Спілкування й усамітнення».

Офіційну делегацію від Української Православної Церкви очолив єпископ Ровеньківський Володимир. Київські духовні школи цього року, з благословення ректора архієпископа Бориспільського Антонія, представляли ігумени Маркел (Павук) і Філарет (Гаврин). У другий день роботи конференції єпископ Володимир зачитав вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. "Спілкування є невід’ємним аспектом буття людської особистості, що має на увазі відкритість назустріч іншій особистості. У біблійному контексті наше спілкування один з одним вбачається лише як щабель до спілкування з Богом" – відзначив у своєму зверненні Блаженніший Владика. На завершення він побажав учасникам продуктивності та плідності в ході богословського діалогу.

Окрім того, з благословення Предстоятеля УПЦ єпископ Ровеньківський Володимир взяв участь у третіх "Амвросіївських читаннях", які проходили з 12 по 14 вересня на приході святителя Амвросія Медіоланського в Мілані (Італія). Тема зустрічі – "Християнська родина в сучасному секулярному світі", котра передбачала розгляд наступних питань: біблійне вчення про родину; таїнство шлюбу; святість і вірність подружніх відносин; відношення батьків до дітей; відношення дітей до батьків тощо.

Зустріч відкрив вітальним словом архієпископ Корсунський Інокентій, який підкреслив важливість запропонованої теми й необхідність всебічного дослідження проблеми родини в сучасному суспільстві. Також з вітальними словами на адресу організаторів і учасників читань виступили Міланський архієпископ кардинал Діоніджі Теттаманці, о. Мілан Жуст, секретар католицького комітету з питань культурного співробітництва з православними церквами при Папській раді по сприянню єдності християн з Риму, консул Молдови Йонутас Пускасіу, Президент Фонду "Центр розвитку італо-російських відносин" і італо-російської торговельної палати Розаріо Алессандрелло, та ін.

Конференція завершилася молебнем перед мощами святого Амвросія Медіоланського у Свято-Амвросіївскій.
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com