УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візит Митрополита Володимира до Святої Замлі. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про візит Митрополита Володимира до Білоцерківської єпархії та до київського Свято-Георгіївського храму, про престольне свято київського храму свт. Іоасафа Білгородського, засідання Учбового Комітету при Священному Синоді УПЦ, хресний хід з Холмською іконою Богородиці у Луцьку, футбольне змагання між студентами КДАіС і Університетом права, свято «Шишкиного лісу» у галереї «Соборна» та про презентація художньо-документального фільму «Оптина».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: розпочато реставрацію храму ІІІ століття в Сочі (Росія), незабаром буде відкрито Духовний центр у Чехії, вперше за 12 років звершено ієрейську хіротонію в Туркменістані, від пожежі згорів храм в Ганиній Ямі (Росія), Мосвковська Патріархія планує створення Центру захисту материнства (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово про Різдво Пресвятої Діви Марії: «Різдво Богоматері – це початок неосяжної для людського розуму таємниці Боговтілення і нашого спасіння».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>

Також новини Української Православної Церкви відтепер можна переглянути в мережі YouTube >>>

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com