УКР РУС ENG 
   

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ. Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості на честь собору Святогірських святих24 вересня  Предстоятель Украінскої Православної Церкви очолив урочистості у Свято-Успенській Святогірській Лаврі з нагоди собору Святогірських святих. Сімнадцять подвижників, що в різний час подвизалися, були прославлені у 2008 році згідно рішення Священного Синоду УПЦ.

Його Блаженству співслужили митрополити: Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, Донецький і Маріупольський Іларіон, архієпископи: Ізюмський Онуфрій, Конотопський і Глухівський Лука, єпископи: Сєвередонецький і Старобільський Агапіт, Святогірський Арсеній (намісник монастиря), Горловський і Слов’янський Митрофан, Макіївський Варнава, Бердянський і Приморський Єлисей, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Ровеньківський Володимир.

За богослужінням Первосвятитель звернувся до пастви зі  словами настанови, у яких призвав вірян  наслідувати  подвигу Пресвятої Діви Марії і звертатися до Її заступництва в усіх життєвих ситуаціях.

Після відправи відбувся хресний хід довколо Свято-Успенського собору монастиря. Звертаючись до богомольців, Архіпастир відзначив: "Христос говорить, що де двоє або троє зібрані в ім’я Моє, там і Я посеред них. Сьогодні тут зібралось багато народу, а це значить, що Господь серед нас! ".

Із життіями святогірських подвижників, можна ознайомитись ТУТ.

Сайт Донецької єпархії

Фоторепортаж
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com