УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир відвідав місто Слов’янськ (+ ВІДЕО)Третій день офіційного візиту в Донецьку область Предстоятеля Украінської Православної Церкви розпочався із відвідин Слов’янська. В суботу, 25 вересня, Блаженніший Митрополит Володимир помолився у  Свято-Олександро-Невському кафедральному соборі.

Для 355-річного Слов’янська візит Блаженнішого Владики став історичною подією. Віряни Слов’янська, Краматорська, Червоного Лиману та інших міст ще з ранку поспішали до  кафедрального собору, щоб отримати первосвятительське благословення Митрополита Володимира.

Звертаючись до присутніх, Владика Володимир виголосив проповідь про віру Христову.

"Стояння у вірі - це все одно, що стояння перед Богом, - сказав він. - Віра - це Божий дар, котрій служить нашій настанові в любові та є нашою підтримкою у майбутньму. Не випадково Господь говорив: "Віра твоя врятувала тебе". Віра творить чудеса, вона просвітлює  шлях людини та видимим чином показує невидиме. Дар віри можна порівняти з даром любові до Бога і любові до ближніх".

В свою чергу Преосвященніший Митрофан, єпископ Горлівський і Слов’янський подякував Блаженнішому Владиці за його історичний візит і висловив впевненність, що слова Митрополита Володимира, виголошені під сводами кафедрального собору Слов’янська, зміцнять віру в серцях прихожан.

Сайт Донецької єпархії


Фоторепортаж


Відеосюжет про подію дивіться тут >>>
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com