УКР РУС ENG 
   

ГОРЛІВСЬКА ЄПАРХІЯ. Предстоятель УПЦ освятив розпис у Свято-Успенському храмі Міста Костянтинівки25 вересня, під час свого архіпастирського візиту до Горлівської та Донецької  єпархій, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Успенський храм Костянтинівки, де освятив розпис.

Після освячення нового розпису Свято-Успенського храму, від імені багато чисельного зібрання до Первосвятителя звернувся  керуючий Горлівською єпархією єпископ Горлівський і Слов’янський Митрофан.

«Вашими святими руками освячений розпис цього храму. Тепер кожний, хто молитиметься у ньому, буде звертатися до цих зображень як до святих ікон, і в серці кожної людини буде лишатися частичка Божої благодаті. Від усіх нас прийміть найдобріші слова вдячності за сьогоднішній день і за труди, котрі Ви понесли для того, щоб доставити таку радість усім нам», - сказав Преосвященніший владика.

Після цього Митрополит Володимир звернувся до присутніх із словами настанови, в яких торкнувся найважливіших питань християнського життя.

 "Я радий вітати вас тут, в цьому чудовому храмі, християнським вітанням: "Мир вам!" Мир – це дуже важливо. Миру досягають  тисячоліттями, століттями, але ще важче мир встановити у своєму серці. Важче, аніж в суспільстві, у якому ми живемо. Це потребує зусиль, порядності, правди, це потребує віри в Бога, надії та  любові до  Нього. Але мир необхідний. Без нього немає нічого - ні талантів, ні натхнення, ні успіху, тому що мир Христов - це те, що дається нам від Бога, щоб ми влаштували своє життя як справжні християни, і молились, і трудились, і були счастливі і умиротворенні. Нехай цей мир царює у ваших душах і ваших серцях!"

За заслуги перед Українською  Православною Церквою у  справі будівництва та оздоблення  храму його почесного ктитора – віце-прем’єр-міністра України Бориса Колеснікова - Блаженніший Митрополит Володимир нагородив орденом Святого рівноапостольного князя Володимира.

Констянтинівці чекали на зведення свого храму 10 років: перший камінь церкви був закладений наприкінці 90-х років минулого століття. Проте зібраних коштів не вистачало і будівельні роботи були призупинені. В 2005 році компанія «Конті» та Борис Колесніков  надали допомогу у будівництві. Новий храм у Костянтинівці було зведено усього за півтора роки та  протягом  ще двох років було розписано. До речі робота по розпису храму у візантійському стилі  була виконана відомим краматорським іконописцем Віктором Павловим і його колективом майстрів.

Сайт Донецької єпархії
 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com