УКР РУС ENG 
   

ДОНЕЦЬК. Блаженніший Митрополит Володимир відправив Літургію у кафедральному соборі міста29 вересня, в день пам’яті мученика Віктора та мучениці Людмили, Предстоятель Української Православної Церкви відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Донецька. Правий приділ собору освячено саме на честь святого Віктора і в цей день відзначає своє престольне свято.

Його Блаженству співслужили митрополити: Одеський та Ізмаїльський Агафангел, Донецький і Маріупольський Іларіон, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан,  єпископи: Святогірський Арсеній, Горлівський і Слов’янський Митрофан, Макіївський Варнава, Бердянський і Приморський Єлисей, Переяслав-Хмельницький Олександр та Ровеньківський Володимир.

Також цього дня владика Іларіон відзначив 19-у річницю своєї архієрейської хіротонії. З цієї нагоди та за багаторічні труди на благо Святої Церкви, Блаженніший Митрополит Володимир удостоїв митрополита Іларіона правом носіння другої панагії.

Після богослужіння, керуючий Донецькою єпархією подякував Первосвятителеві за візит і молитви та на згадку про відвідини Донеччини підніс у дар напрестольний хрест.

Cайт Донецької єпархії

Фоторепортаж

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com