УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-МАРКІВЦІ. До ювілею Предстоятеля організовано прес-тур на його малу батьківщину - Хмельниччину30 вересня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира розпочався прес-тур на батьківщину Предстоятеля Української Православної Церкви – село Марківці Летичівського району Хмельницької області. Захід організовано до 75-річного ювілею Блаженнішого Владики, який відзначатиметься 23 листопада цього року.

У прес-турі беруть участь 25 представників провідних українських мас-медіа.

Сьогодні, 1 жовтня, Блаженніший Владика очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі в селі Марківці, де Архіпастир прислуговував у дитинстві.

Його Блаженству співслужили митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Вінницький і Могильов-Подільський Симеон, Вишгородський Павел, єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Шепетівський і Славутський Володимир та Переяслав-Хмельницький Олександр.

Напередодні ввечері група прибула до Спасо-Преображенського монастиря (с. Головчинці) – місця хрещення Блаженнішого Владики.

Завтра, учасники прес-туру відвідають школу в с Меджибіж, де навчався Предстоятель. А також поспілкуються із родичами, сусідами та однокласниками Блаженнішого Митрополита Володимира.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com