УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся з групою грецьких підприємців з острову Самос4 жовтня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир зустрівся з групою грецьких підприємців з острову Самос (північна Греція).

На зустрічі були обговорені питання щодо співпраці в області налагодження регулярних паломницьких поїздок до святинь Греції. Також під час бесіди піднімались питання стану церковно-державних відносин в Україні та Греції. Предстоятель Української Православної Церкви висловив задоволення з приводу налагодження тісних економічних зв’язків між діловими колами наших країн і побажав грецьким підприємцям допомоги Божої в їх трудах на цьому поприщі. На завершення зустрічі сторони обмінялися подарунками.

В зустрічі також взали участь виконуючий обов’язки Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, секретар Відділу протоієрей Миколай Данилевич, а також директор Паломницького центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко.
 
ФОТОЛIТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com