УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Представники Украиїнської Православної Церкви зустрілися з Міністром Туризму Держави Ізраїль та Надзвичайним і Повноважним Послом держави Ізраїль в Україні6 жовтня в Києво-Печерській Лаврі відбулася зустріч представників Української Православної Церкви з міністром Туризму Держави Ізраїль паном Стасом Місежніковим та Надзвичайним і Повноважним Послом держави Ізраїль в України пані Зіною Калай-Клайтман.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира з боку Української Православної Церкви у зустрічі взяли участь Вікарій Київської Митрополії УПЦ єписоп Васильківський Пантелеімон, секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич і директор Паломницького центру при Відідлі Володимир Теліженко.

Сторони обговорили головні аспекти взаємодії Міністерства Туризму Ізраїлю та Української Православної Церкви у царині паломництв до Святої Землі. Зокрема піднімалося питання консолідації зусиль Міністерства Туризму та Паломницького центру ВЗЦЗ УПЦ в зв’язку із відміною візового режиму між Україною та Ізраїлем, що відбудеться на початку 2011 року.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.
 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com