УКР РУС ENG 
   

ПОЛТАВА. Предстоятель УПЦ освятив місце під храм на честь апостола Андрія Первозванного10 жовтня, під час свого перебування у Полтавській єпархії, Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення місця під будівництво храму на честь святого апостола Андрія Первозванного на перехресті вулиць Сінна та Пушкіна.

Блаженніший Владика помазав святим єлеєм Хрест та окропив його свяченою водою, після чого Хрест був встановлений на місці де в недалекому майбутньому буде зведений храм на честь Апостола Андрія Первозванного.

Потім Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словами настанови. Владика закликав всіх підносити свої молитви до Господа Вседержителя з проханням послання Всесильної допомоги Божої в справі будівництва храму.

Після промови Митрополит Володимир звернувся до міського голови Андрія Матковського і в благословення на добрі справи вручив йому Володимирську ікону Божої Матері.

ДО РЕЧІ. На цьому місці в 30-ті роки минулого століття був зруйнований храм, в якому служив сповідник Православної віри Священномученик Василій (Зеленцов), епископ Прилуцький, вікарій Полтавської єпархії.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com