УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на честь Преображення Господнього у Голосіївському районі столиці (+ ВІДЕО)13 жовтня Предстоятель Української Православної Церкви звершив чин освячення новозбудованого храму на честь Преображення Господнього у Голосіївському районі міста Києва (масив Теремки-2, вул. Василя Касіяна, 1).

Йому співслужили: архієпископ Вишгородський Павел, єпископи Переяслав-Хмельницький Олександр та Васильківський Пантелеімон, а також столичне духовенство.

За богослужінням також молилися представники влади міста Києва та районів столиці.

По завершенні Архіпастир привітав ктиторів і парафіян із днем освячення та звернувся зі словами настанови.

«Вітаю вас із днем освячення престолу, у якому прийняли участь усі присутні, і хто молився, і хто не молився, і хто вміє молитися, і хто не вміє. Ми всі звершили цю тайну Божу на користь Святої Церкви і нашого народу. Престол цього храму освячено на честь Преображення Господня. Нехай це завжди  нагадує нам бажання влаштовувати своє життя, несучи життєвий хрест до Фавору, де звершилося Преображення Господнє», - сказав Митрополит Володимир.

Також Первосвятитель подарував громаді образ Пресвятої Богородиці.

Далі Архіпастир відзначив благодійників храму церковними орденами і благословенними грамотами. Зокрема,  головний ктитор храму Ігор Лисов був нагороджений орденом святого рівноапостольного князя Володимира І-го ступеню.

Після цього вікарій Київської Митрополії, єпископ Васильківський Пантелеімон, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, звершив у новоосвяченому храмі Божественну літургію.

ДО РЕЧІ. Спасо-Преображенський храм розташований у мальовничому куточку масиву Теремки–2, на березі невеликого ставка. Його будівництво розпочалося за ініціативи народного депутата України Ігоря Лисова.

Церква виконана у неовізантійському стилі. Вівтарна абсида  храму прикрашена мозаїкою. Наразі  проводяться роботи по оздобленню інших  храмових стін. У майбутньому будуть встановлені привезені з Венеції вітражі. Також у планах громади є побудова дзвіниці поруч із храмом.

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>
 
ФоторепортажКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com