УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир виступив із доповіддю на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємовідносин – сучасність - перспективи» (+ ДОПОВІДЬ + ВІДЕО)18 жовтня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45) відбулося відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємовідносин – сучасність – перспективи»,  присвячена 150-річчю видання Трудів Київської духовної академії у 1860 р.

У роботі наукового форуму взяли участь представники академій і семінарій Української та Руської Православних Церков та  ВУЗів  України і Росії. Загалом,  це 18 духовних навчальних закладів та 14 світських.

Відкриваючи пленарне засідання, з вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Київських духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній.

«Вже вдруге Київська духовна академія збирає представників духовної та світської освіти, щоб обговорити ті питання, що протягом довгого часу просто неможливо було обговорювати разом. Слава Богу, що ми дожили до того часу, коли  точки дотику знайдені, і кожен із нас, відчуваючи відповідальність перед наукою, не розділяючи світську і церковну, відчуваючи відповідальність перед суспільством, намагається знайти відповіді на багато злободенних  питань», -  зокрема відзначив владика ректор.

Далі організаторів та учасників форуму привітав Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир, після чого Владика Володимир виступив із доповіддю, присвяченою 20-літтю Томасу Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ про дарування Українській Православній Церкві самостійності.

На завершення роботи пленарного засідання відбулася презентація диску  зі  сканованими номерами «Трудів КДА» за 1860-1879 рр. Даний проект дозволить мати читачу доступ до матеріалів, багато з яких є важкодоступними, оскільки більшість не мають повного архіву журналу. Також  відбулась презентація книг, виданих викладачами академії та семинарії у 2010 році.

По завершенні пленарного засідання работа конференції продовжилася у шести секціям.

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

Читайте також:

Доповідь Блаженнішого Митрополита Володимира >>>
 

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com