УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відкрив Міжнародну Конференцію «Координація роботи паломницьких служб Української Православної Церкви» (+ ВІДЕО)20 жовтня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у галереї «Соборна», що на місці будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору УПЦ (Залізничне шосе, 3)  розпочала свою роботу Міжнародна Конференція з питань паломництва. Головна тема форуму «Координація роботи паломницьких служб Української Православної Церкви». Організатором  заходу виступив  Паломницький Центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ.

Конференція розпочалася з молитви – Предстоятель Української Православної Церкви відправив подячний молебень у дерев’яному храмі на честь Всіх святих. По його завершенні Архіпастир приклав Боже благословення на організаторів і учасників форуму.

Після цього, безпосередньо розпочалася робота Міжнародної конференції. На її початку до присутніх із вітальним словом звернувся Блаженніший Митрополит Володимир, який, зокрема, відзначив важливість паломництва як складової частини духовного життя людини та підкреслив роль церковних структур у  його організації.

Під час першого дня роботи  Конференції в галерії «Соборна» була відкрита фотовиставка «З Предстоятелем по Святій Землі», присвячена 75-літтю Блаженнішего Митрополита Володимира.

Загалом, форум триватиме 2 дні – з 20 по 21 жовтня. У його роботі беруть участь представники паломницьких відділів єпархій, монастирів, парафій УПЦ,  представники турфірм, орієнтованих  на паломництво, гості з Росії, Ізраїлю, Греції, Італії, Німеччини, Румунії, Сербії.

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>
 

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com