УКР РУС ENG 
   

ІСПАНІЯ-УКРАЇНА. Архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон освятив приміщення Генерального консульства України у місті Малага24 жовтня, після прибуття до південно-іспанського міста Малага, архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон звершив чин освячення приміщення Генерального консульства України, що розташоване у цьому місті.

Владика привітав Генерального консула України у Малазі пана В. М. Кохно та на згадку про подію подарував українському дипломатичному представництву ікону Пресвятої Богородиці.

Того ж дня в приміщенні Генконсульства була виставлена для показу факсимільна копія Пересопницького Євангелія. Оглянути та ознайомитись з пам’яткою української культури прийшли наші співвітчизники, а також українські діти з української міжнародної школи, що діє в цьому місті. Згідно з даними українського консульства, на півдні Іспанії в області міста Малага проживають та працюють біля 50 000 українців.

Нагадаємо, що Пересопницьке Євангеліє ще також презентуватиметься в іспанських містах Гранада та Мурсія 25 і 26 жовтня відповідно.
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com