УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії освятив престол у Спасо-Преображенському скиту Свято-Троїцького Іонинського монастиря (+ ВІДЕО)22 жовтня, з благословення Предсоятеля Української Православної Церкви вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон відвідав Спасо-Преображенький скит Свято-Троїцького Іонинського монастиря, що у селі Нещерів Обухівського району Київської області.

Тут Преосвященніший владика у співслужінні священнослужителів монастиря освятив престол на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі у соборному Спасо-Преображенському храмі обителі.

ДО РЕЧІ. Спасо-Преображенський храм монастиря був побудований у 1794 році на кошти поміщика Івана Гудим-Левковича.  Храм збирав під своїм дахом віруючих включно до 60-х років минулого століття. В приміщенні церковно-приходської школи навчалися діти з усіх околиць. Проте радянська влада перетворила храм на зерносховище, а з 70-х років приміщення знаходилося в аварійному становищі, так що подальше використання було неможливим. У 1988 році Спасо-Преображенський храм повернули віруючим. У 2004 році було створено Спасо-Преображенський скит Свято-Троїцького Іонинського монастиря.

Храм має два приділи: центральний із престолом на честь Преображення Господнього і приділ із престолом на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі.

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com