УКР РУС ENG 
   

Вікарій Митрополита Київського і всієї України освятив новий приміський потяг залізничним сполученням «Вишгород-Київ» (ОНОВЛЕНО)29 жовтня в місті Вишгород вікарій Митрополита Київського і всієї  України намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел взяв участь в урочистому відкритті залізничного сполучення «Вишгород-Київ». На заході також були присутні: Міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк, генеральний директор «Укрзалізниці» Михайло Костюк, курівник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопишин, а також інші почесні гості та мешканці міста.

Під час урочистої церемонії відкриття нового залізничного сполучення с Києвом Анатолій Присяжнюк відзначив, що питання з’єднання пасажирським залізничним рухом Вишгорода зі столицею виникло не спонтанно, а обговорювалося протягом тривалого часу. Керівництво Південно-Західної залізниці пішло назустріч побажанням мешканців Вишгорода та виділило потяг і підготувало всю необхідну інфраструктуру.

Перший приміський дизель-потяг, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, освятив вікарій Київської Митрополії архієпископ Вишгородський Павел. Він подякував усім, хто знайшов засоби та доклав зусиль для того, щоб відкрити цей маршрут і запустити новий потяг із комфортабельними вагонами. Відтепер, завдяки цьому тисячі пасажирів зможуть зручно і небезпечно їздити з Вишгорода до Києва та навпаки.

Міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко повідомив, що, згадую затвердженому графіку, зранку потяг буде вирушати з Вишгорода о 6:30, 7:30 та 8:30; увечері — о 18:00, 19:00 та 20:00. З Києва потяг буде їздити до Вишгорода в 6:00, 7:00 та 8:00; увечері — о 17:30, 18:30 та 19:30. У майбутньому, після проведення повної модернізації залізничної інфраструктури, на цій ділянці перевезення здійснюватимуться і серед дня.

На новому приміському потязі з Вишгорода можна буде доїхати до Києва за 20 хвилин. Перший потяг вирушив від міської залізничної платформи до станції метро «Петрівка».

www.lavra.ua,
Фото Олександра Сверби
 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com