УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відзначив нагородами організаторів та учасників Міжнародного семінару «Роль релігійних громад в управлінні об’єктами всесвітньої спадщини» (+ ВІДЕО)З 2 по 5 листопада в Києві проходить Міжнародний семінар "Роль релігійних громад в управлінні об'єктами всесвітньої спадщини".

4 листопада Предстоятель Української Православної Церкви у своїй резиденції У Києво-Печерській Лаврі зустрівся із організаторами семінару та вручив їм церковні нагороди.

Зокрема, заступник Генерального директора ЮНЕСКО з питань культури Франческо Бандарін, міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк та його заступник Тимофій Кохан нагороджені орденами святителя Димитрія, митрополита Ростовського, програмний спеціаліст ЮНЕСКО Анна Сидоренко, директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Марія Громова та радник Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Роксолана Іванченко – орденами святої великомучениці Варвари, а заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко та заступник голови Національної комісії у справах ЮНЕСКО Володимир Яценківський – орденами Почаївської ікони Божої Матері.

Семінар організовано за участі Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в рамках проголошеного Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй 2010 рік Роком зближення культур.

Співорганізаторами проекту від української сторони виступають Міністерство культури і туризму України та Міністерство закордонних справ України, Національна комісія України у справах ЮНЕСКО. Координатором заходу є Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Семінар проводиться під патронатом Президента України та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Предстоятеля Української Православної Церкви.
     
Основну мету семінару його організатори вбачають у створенні платформи для дискусій і діалогу, із залученням відомих міжнародних експертів, національних директивних органів, місцевих керівників і представників релігійних структур всього світу, які повинні дійти до спільного рішення щодо поліпшення довгострокового управління об'єктами всесвітньої спадщини.

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>
 

ФОТОЛIТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com