УКР РУС ENG 
   

Розпочався архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Одеської єпархії Української Православної Церкви12 листопада розпочався архіпастирський візит Предстоятеля Української Православної Церкви до Одеської єпархії.

Мета візиту – участь у святкуванні 35-річниці архієрейської хіротонії керуючого Одеською єпархією митрополита Агафангела.

У аеропорту Одеси Предстоятеля Української Православної Церкви зустрічали митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, єпископи Білгород-Дністровський Олексій та Сумський і Охтирський Євлогій.

Далі Первосвятитель прибув у  Свято-Успенський Одеський чоловічий монастир, де відвідав собор  на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело». Тут Владика Володимир молитовно вклонився до мощей святого апостола Андрія Первозванного та преподобного Кукші. Також Блаженніший Владика помолився біля могили свого духовного отця митрополита Бориса (Вік).

У неділю, 14 листопада, Блаженніший Митрополит Володимир очолить Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Одеси, а 15 листопада – освятить собор на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі.

www.pravoslav.odessa.net

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com