УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голови Синодальних відділів УПЦ релігійної освіти та катехізації, а також «Місія Церква і медицина» взяли участь у семінарі «Проблеми біоетики та фізики живого»11 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, голова Синодального відділу релігійної освіти та катехізації Української Православної Церкви єпископ Макарівський Іларій, взяв участь у семінарі «Проблеми біоетики та фізики живого», що відбувся в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

Організатором заходу виступили Комісія з питань етики СНТ імені Кіселя та кафедра медичної біофізики. Головним доповідачем був доктор філософських наук професор Кулініченко В.Л.   (НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ), з темою: «Етичний Кодекс лікаря України: «Шлях від реальності до ідеалу», содоповідачем — доцент Єгоренков А.І., з темою доповіді: « Освітні зобов’язання сучасного лікаря: порівняльний аналіз Етичних кодексів лікаря Франції та України».

Єпископ Іларій виступив з короткою доповіддю, в якій окреслив погляд Церкви на питання біоетики та взяв участь у дискусії. На семінарі також був присутнім голова Синодального відділу УПЦ «Місія Церква та медицина» протоієрей Геннадій Батенко.
 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com