УКР РУС ENG 
   

ЧЕРНІГІВ. В Експоцентрі торгівельно-промислової палати міста триває виставка дитячих малюнків «Діти Предстоятелю», присвячена 75-річчю Блаженнішого Митрополита Володимира12 листопада в Експоцентрі торгівельно-промислової палати обласного центру відбулося урочисте відкриття виставки дитячих малюнків «Діти Предстоятелю». Експозиція приурочена до 75-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира.

Ідею проведення конкурсу запропонував інформаційно-просвітницький відділ Чернігівської єпархії. Два місяця тому було оголошено конкурс і кожний бажаючий міг надсилати свої роботи. Також відділ запропонував відповідну ідейну спрямованість. Виділив шість тем, на які діти могли малювати. В результаті, на виставці представлено 160 робіт.

Організатори конкурсу відзначають, що взагалі на адресу єпархії надійшло більш ніж 300 малюнків. Але багато з них не підійшли за тематикою. Але дитячий труд на залишиться непоміченим. І на Різдвяній виставці малюнків «Красота Божого світу» роботи будуть представлені.

На виставці можна побачити малюнки учнів недільних шкіл, загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців центрів творчості.

Головна мета проведення такого конкурсу в тому, щоб діти могли проявити власні ставлення та думки про роль і важливість Предстоятеля Української Православної Церкви.

Виставка продовжить свою роботу до 16 листопада.

Сайт Чернігівської єпархії
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com