УКР РУС ENG 
   

ЧЕРНІГІВ. Архієпископ Амвросій прочитав лекції про життя та діяльність Блаженнішого Митрополита Володимира в навчальних закладах обласного центруСтудентській молоді цікаві питання майбутнього країни та Церкви, історія Української Православної Церкви, життя та діяльність Блаженнішого Митрополита Володимира.

Питання такої спрямованості ставили студенти Чернігівського кооперативного технікуму. Саме в цьому навчальному закладі архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій прочитав лекцію на тема «Українська Православна Церква на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром».

Проведення таких лекцій присвячено 75-річчу Митрополита Володимира, що відзначається в цьому році.

Під час лекції владика Амвросій розповів про життя Блаженнішого та його служінні Церкви. Акцентував увагу на тому, що в період з 1969 по 1974 рік Предстоятель очолював Чернігівську кафедру, був єпископом Чернігівським і Ніжинським.

Також владика Амвросій відзначив, що за роки служіння Блаженнішого Митрополита Володимира в статусі Предстоятеля кількість парафій збільшилося практично до 11,5 тисяч. У 1991 році вона складала 5,5 тисяч. Сьогодні громадами опікуються 9 тисяч священнослужителів. Збільшилася і кількість монастирів.

Крім того, на час обрання Блаженнішого Митрополита Володимира в Українській Православній Церкві функціонували 4 духовні семінарії та академія. Зараз кількість духовних навчальних закладів збільшилася до 15. Діють 4 тисячі недільних шкіл.

Подібні лекції будуть прочитані в 40 навчальних закладах у період з 10 по 20 листопада.

Сайт Чернігівської єпархії

ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com