УКР РУС ENG 
   

ОДЕСА. Предстоятель УПЦ освятив соборний храм Свято-Успенського чоловічого монастиряУ понеділок, 15 листопада, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив освячення собору на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі.

Після освячення, Первосвятитель  відправив у  храмі Божественну літургію.

Йому співслужили митрополити: Кишинівський і всієї Молдови Володимир, Одеський та Ізмальський Агафангел, Донецький і Маріупольський Іларіон, Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, Миколаївський і Вознесенський Питирим, архієпископи: Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, Криворізький і Нікопольський Єфрем, Херсонський і Таврійський Іоанн, Конотопський і Глухівський Лука, єпископи: Хинківський Петр, Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Горлівський і Слов’янський Митрофан, Сумський і Охтирський Євлогій, Білгород-Дністровський Олексій, Олександрійський і Світловодський Антоній, а також духовенство єпархії.

Собор на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» був закладений ще у 1998 році. Нижній приділ собору  присвячено пам’яті преподобного Кукші Одеського. Храм побудований у руському стилі та  може вміщувати приблизно 3 000 вірян. Довжина споруди становить 50 метрів, а ширина – 25.

ФОТОЛIТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com