УКР РУС ENG 
   

Сьогодні Українська Православна Церква молиться за здоров'я наших ВІЛ-інфікованих співвітчизників та вшанує пам'ять тих, чиє життя забрала ця хвороба1 грудня в усіх країнах згадують жертв ВІЛ/СНІДу. З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира в храмах моляться за здоров'я наших ВІЛ-інфікованих співвітчизників та вшанує пам'яті тих, чиє життя забрала ця хвороба.

«Говорячи про СНІД, ми не маємо на увазі хворобу окремої соціальної групи. Епідемія вже давно стала проблемо, саме проблемою суспільства, подолати яку можна тільки спільними зусиллями», – голова Синодального відділу «Місія Церква і медицина» протоієрей Геннадій Батенко.

«Проблема ВІЛ/СНІДу являє собою багатокомпонентну структуру, основу якої складають економічні, соціальні та особистісні чинники. Це хвороба, на яку страждає наше суспільство в цілому, - сказав отець Геннадій, - і витоки її, корінь цієї проблеми, полягає у порушенні морально-духовних принципів. Відмова від благочестивого способу життя, вседозволеність і розпуста, спочатку зароджуються у серці людини. Це духовний недуг. З часом він реалізується так би мовити у "зовнішніх" проявах – цілком конкретній хворобі. І ми не можемо без скорботи і жалю дивитися на страждання людей, які живуть зі СНІДом.

Церква, як любляча мати, ніколи не залишає своїх чад, особливо тих, які страждають через хворобу. У соборній молитві ми просимо у Господа здоров'я духовного і тілесного всім наших співвітчизникам, укріплення їх у Православній вірі», — сказав протоієрей Геннадій Батенко.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com