УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про Літургії з Предстоятелем у столичній Свято-Введенській обителі та у Київському Покровському жіночому монастирі. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про урочисте богослужіння в Києво-Печерській Лаврі у День Збройних Сил України, зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви з послом Палестини в Україні та з грузинською делегацією, про відзначення 100-ліття Могилів-Подільського храму на Вінниччині та про виставу «Квіти для Єлизавети» для засуджених у Чернігівській виправній колонії №44.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: минуло 2 роки выд дня кончини Святішого Патріарха Алексія ІІ (Росія), у Римському Пантеоні відкрилася виставка різдвяних ясел (Італія), за даними інституту Геллапа у США віруючим менш притаманні стрес і депресія (США), за статистикою 350 мільйонів людей відчувають переслідування на релігійному ґрунті (Іспанія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово про апостола Андрія Первозванного: «Життєвий шлях Первозванного до кінця віків буде взірцем для наслідування всякому, хто шукає справжнього свого призначення на землі».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>

Також новини Української Православної Церкви відтепер можна переглянути в мережі YouTube >>>

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com