УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Співробітник Синодального відділу релігійної освіти та катехізації УПЦ презентував навчальний посібник з основ православної віри14 грудня  протоієрей Діонісій Мартишин, член Синодального відділу релігійної освіти та катехізації УПЦ по благословенню преосвященнішого єпископа Макарівського Іларія, вікарія Київської Митрополії, Голови Синодального відділу релігійної освіти та катехізації Української Православної Церкви зустрівся з благочинними та духовенством міста Києва і подарував книги «На шляху до віри: основи Православ’я».

Навчальний посібник з основ православної віри, розроблений на базі співпраці Синодального відділу релігійної освіти та катехізації УПЦ і кафедри православної культури та теології Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП), призначений для викладачів недільних шкіл і слухачів катехізаторських курсів. Зміст навчального посібника становить собою короткий виклад основних учень Православної Церкви, поданий синкретично, в єдності православної віри, інтелектуальної практики й самого життя віруючої людини, що надзвичайно актуалізує та збагачує її релігійне сприйняття.

Розвиваючи церковне парафіяльне життя, за мудрими святительськими порадами Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, сучасне духовенство повинно «докладати зусиль не тільки до будівництва нових храмів, але й піклуватися про храми душ людських. Це, в першу чергу, просвітницька та місіонерська діяльність: розвиток парафіяльних недільних, катехізаторських та дитячих шкіл; вивчення Слова Божого та святоотцівської спадщини; організація парафіяльних бібліотек, творчих секцій та гуртків». Саме ці слова стали творчим натхненням для написання посібника і розвитку активної діяльності Синодального відділу загалом.

 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com