УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви вручив церковні нагороди керівництву та співробітникам столичного Центру дитячої кардіохірургії та кардіології16 грудня,  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй резиденції у Києво-Печерській Лаврі прийняв співробітників столичного Центру дитячої кардіохірургії та кардіології на чолі із директором Центру Іллєю Ємцем.

На зустрічі також були присутні: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр та голова Синодального відділу УПЦ «Місія соціальної допомоги дітям» архімандрит Філарет (Кучеров).

Вітаючи працівників медичної галузі у Лаврі, Митрополит Володимир наголосив на важливості професії лікаря.

«Я особисто ставлюся до медицини  з великим благоговінням, згадуючи біблейські слова «Сину, не знехтуй лікарями та ліками, бо вони від Бога». Скільки ще відкриттів, скільки можливостей є в медицині, оскільки ще є багато горя в світі, багато сліз і багато скорбот, і не розуміти цього ми не маємо права ні на професійному, ні на людському рівнях. Дай Бог, щоби те, що Господь вклав у ваші руки, у ваші серця та ваші душі приносило тільки користь» - відзначив Архіпастир, звертаючись до медиків.

В свою чергу, директор Кардіоцентру Ілля Ємець подякував Владиці Володимиру за прийом та відзначив  взаємне доповнення священницького служіння та служіння лікарів:

«Ми лікарі повинні завжди пам’ятати, що допомагаємо тільки тілу людини, а душі ми допомагаємо спільно», - відзначив Ілля Миколайович.

За заслуги перед Українською Православною Церквою, Архіпастир відзначив медпрацівників церковними орденами. Зокрема, директор Центру Ілля Ємець був удостоєний орденом рівноапостольного князя Володимира ІІ-ступеню.

Також від Української Православної Церкви та від Місії соціальної допомоги дітям Первосвятитель передав до Кардіоцентру картину, де зображений Господь, благословляючий та допомагаючий  хірургам під час операції.

Довідка: Українська Православна Церква в лиці Місії соціальної допомоги дітям протягом багатьох років співпрацює з Центром дитячої кардіохірургії та кардіології у царині  соціальних програм.

Центр є головною установою МОЗ України у галузі дитячої кардіології та кардіохірургії, основним методичним та лікувальним центром, в якому виконується діагностика, медикаментозне лікування та хірургічна корекція вроджених вад серця та судин у дітей. Тут  проводиться корекція складних вроджених вад серця незалежно від віку пацієнта, стратегія Центру спрямована на ранню діагностику патології і своєчасну корекцію недоліки для забезпечення високої ефективності лікування. Щоденно  спеціалісти надають першу невідкладну хірургічну допомогу  дітям, в перші години життя, котрі частіше всього приречені на смерть.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com