УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального відділу "Місія соціальної допомоги дітям" став єпископом Дрогобицьким (+ ВІДЕО)Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

2 січня
Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну Літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

Йому співслужили: архієпископи: Люблінський і Холмський Авель, Тверський і Кашинський Віктор, Істринський Арсеній,  Львівський і Галицький Августин, Сарненський і Поліський Анатолій, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Криворізький і Нікопольський Єфрем,  Вишгородський Павел, Ізюмський Онуфрій, Бориспільський Антоній,  Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ),  єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Гатчинський Амвросій, Смоленський і Вяземський Феофілакт, Макіївський Варнава, Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Шепетівський і Славутський Володимир, Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Городницький Олександр, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир.

За  богослужінням собор архієреїв висвятив  у  сан єпископа голову Синодального відділу  "Місія  соціальної допомоги дітям" архімандрита Філарета (Кучерова). Згідно з рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви, який відбувся під головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України 23 грудня 2010 року, новорукопокладений архієрей носитиме титул «Дрогобицький» (журнал №46).

Після відправи Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до висвяченого єпископа зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл, після чого, владика Філарет благословив вірян першим архієрейським благословенням.

Напередодні ввечері, у залі засіданнь Священного Синоду УПЦ, що при предстоятельській резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, відбулося наречення архімандрита Філарета (Кучерова)  у єпископа Дрогобицького.

Єпископ Філарет (Кучеров Сергій Іванович) народився 1972 р. у місті Києві. Духовну освіту здобув  у Московській духовній семінарії та Київській духовній академії. Також майбутній архіпастир здобув і медичну освіту. Навчаючись у Москві, ніс послух іподиякона Святішого Патріарха Алексія ІІ. У 1996 році прийняв чернецтво з ім’ям Філарет на честь святителя Філарета (Амфітеатрова),  Митрополита Київського та поступив до братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. У 2003 році призначений головою Синодального відділу "Міссія соціальної допомоги дітям", а у 2008-му - настоятелем столичної парафії в ім’я преподобного Сергія Радонезького.
 

ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com