УКР РУС ENG 
   

СВЯТА ЗЕМЛЯ. Делегація Української Православної Церкви взяла вогонь від лампади над місцем народження Господа Іісуса Христа та мала зустріч із Патріархом Єрусалимським Феофілом III5 січня, з благословення Патріарха Єрусалимського Феофіла III, представники офіційної делегації Української Православної Церкви взяли вогонь від лампади, що знаходиться над місцем народження Спасителя світу Іісуса Христа (Базиліка Різдва у місті Віфлеємі).

Також відбулася зустріч представників УПЦ з Єрусалимським Патріархом. Українську делегацію очолює виконуючий обов’язки голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр.

Нагадаємо, що на прохання Блаженнішого Митрополита Володимира цей вогонь привезуть в Україну, і під час вечірнього різдвяного богослужіння винесуть з вівтаря Трапезного храму Києво-Печерської Лаври.

Того ж дня, у четвер, 6 січня, різдвяний вогонь доставлять на Майдан Незалежності. Від віфлеємського полум’я засвітять головні благодійні свічки і символічну різдвяну зірку. Іі встановлять у середу, 5 січня, поблизу Лядських воріт.

Фото та подробиці з’являться на нашому сайті по прильоту делегації. Слідкуйте за оновленнями.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com