УКР РУС ENG 
   

У Києво-Печерській Лаврі відбулося наречення архімандрита Феодосія (Снігірьова) у єпископа Броварського5 січня у залі засіданнь Священного Синоду УПЦ, що при резиденції  Предстоятеля Української Православної Церкви у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, відбулося наречення клірика Київської єпархії  архімандрита Феодосія (Снігірьова) у єпископа Броварського.

Чин наречення звершив Митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні   архієпископів: Бiлоцеркiвського i Богуславського Митрофана, Бiлогородського Миколая, Вишгородського Павла, Бориспільського Антонія,  Переяслав-Хмельницького Олександра,  єпископів: Макарівського Іларія, Васильківського Пантелеімона та Дрогобицького Фiларета.

Традицiйно, пiд час богослужiння ставленник звернувся до Первосвятителя та спiвслужащих архiпастирiв iз словом при нареченнi.

Нагадаємо, що рішення про обрання архімандрита Феодосія (Снігірьова) у єпископа Броварського, вікарія Київської єпархії, було ухвалено на засідання Священного Синоду УПЦ 23 грудня 2010 року (Журнал № 44).

Архієрейська хіротонія архімандрита Феодосія (Снігірьова) відбудеться завтра, 6 січня, за Божественною літургією у Трапезному храмі Лаври.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com