УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відправив Різдвяну Всеношну6 січня, у Різдвяний Свят-вечір, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Різдвяну Всеношну у Трапезному храмі в ім’я преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Блаженішому Владиці співслужили його вікарні архієреї. А саме, архієпископи: Вишгородський Павел (намісник Лаври), Бориспільський Антоній (ректор Київських Духовних шкіл), Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи: Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій, а також насельники обителі в священному сані.

Під час богослужіння Архіпастир  виніс з вівтаря капсулу із віфлеємським вогнем, що напередодні був привезений офіційною делегацією УПЦ зі Святої Землі, та зі словами «Світло Христове просвітлює всіх» благословив ним богомольців. Далі Первосвятитель передав капсулу архієпископу Переяслав-Хмельницькому Олександру, який доставив вогонь на Майдан Незалежності та роздав його людям.

7 січня на Різдво Христове о 9.00 Блаженніший Митрополит Володимир звершить Божественну літургію у трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
 
 

ФОТОЛIТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com