УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Національній опері України відбулася традиційна благодійна Митрополича ялинка для дітей "Різдвяний вертеп-2011" (+ ВІДЕО)Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

7 січня
, у день Різдва Христового, у Національній опері України імені Тараса Шевченка під патронатом Блаженнішого Митрополита Володимира відбулася традиційна святкова ялинка «Різдвяний Вертеп - 2011». Як в минулі роки, організатором заходу виступив Синодальний відділ УПЦ у справах молоді за фінансової підтримки народного депутата України Андрія Деркача.

На святі також були присутні секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, єпископ Макарівський Іларій,  голова Синодального відділу  у справах сім’ї єпископ Васильківський Пантелеімон. голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді архімандрит Іона (Черепанов).

Діти із обласних притулків, багатодітних сімей, дитбудинків сімейного типа та малозабезпечених родин змогли побувати на справжньому святі, здобути заряд веселого настрою. Зокрема, перед початком вистави у вестебюлі Національної опери, діти отримали з рук Блаженнішого Митрополита Володимира плитки шоколаду. Цього разу свято відвідало чимало дітей київського духовенства та учнів недільних шкіл столиці.

Урочистий захід, своєю промовою, відкрив Предстоятель Української Православної Церкви, в якій, зокрема, привітав присутніх із різдвяними і новорічними святами та побажав діткам Божого покрову та щасливого й радісного майбутнього.

«З ласки Божої ми маємо щасливу можливість ще один рік відмічати  велике свято Різдва Христового, яке є справді великим по змісту, по формі та по значенню. Христос однаково відноситься до всіх нас, але особливе відношення Він має до дітей. Це Божественне Немовля кличе до Себе всіх і обіймає від року до року, щоби всі почули Його турботу. Шановні наші дітки, дорогі батьки та всі гості, нехай Господь буде милосердним до вашого життя, щоби ви як найкраще зросли у нашому суспільстві і потім служили Богові і людям», - сказав зокрема він.

Також зі святом присутніх привітав міністр освіти, науки, молоді та спорту  Дмитро Табачник.

Протягом свята гості також почули різдвяні колядки у виконанні відомих артистів і хорових колективів України, та отримали солодкі подарунки від Синодального відділу УПЦ у справах молоді. 
 
 

ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com