УКР РУС ENG 
   

УМАНЬ. Предстоятель Української Православної Церкви освятив перший камінь майбутнього храму на честь Всіх святих23 січня, під час свого архіпастирського візиту до Уманської єпархії, Блаженніший Митрополит  Володимир відвідав Уманський тепличний комбінат, на території якого розпочато будівництво храму на честь Всіх святих.

Цього дня Предстоятель Української Православної Церкви освятив та звершив закладку першого каменю майбутнього Всесвятського храму.

По завершенні, Блаженніший Владика побажав, щоби на цьому місці якнайшвидше постав ще один Божий храм, який би виконував свою спасительну місію.

Місце під будівництво храму на честь Всіх святих було відведено на прилеглій до тепличного комбінату території ще навесні 2008 року. Ініціатором будівництва став генеральний директор комбінату Микола Гордій. Доки будуватиметься храм, богослужіння тимчасово здійснюватимуться в одному з приміщень підприємства. 24 травня 2010 року було закладено камінь та капсулу під будівництво храму. Наразі вже збудовано підмурок споруди.
 
ФоторепортажКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com