УКР РУС ENG 
   

ЄРУСАЛИМ. Дванадцать срібних лампад роботи київських ювелірів подаровано до гроба Божої Матері (+ ВІДЕО)Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира делегація Української Православної Церкви на чолі з виконуючим обов’язки голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром відвідує Святу Землю.

Паломників із України прийняв Блаженніший Патріарх Святого Града Єрусалима Феофіл. У дар гробу Божої Матері були привезені 12 срібних лампад, виготовлених майстрами «Київського ювелірного заводу». Виготовлені за стародавнім зразкам лампади Блаженнішому Патріархові передав голова наглядової ради КЮЗу Сергій Вікторович Цюпко.

У вівторок, 8 лютого, з благословення Блаженнішого Патріарха Феофіла архієпископ Олександр буде звершувати Божественну літургію на гробі Божої Матері. До цього моменту лампади вже будуть прикрашати храм у Гефсиманії.

Цей вже не перший дар благочестивих київських паломників-ювелірів. Лампади з Києва прикрашають Кувуклію Гроба Господнього, Голгофу, а також знаходяться біля Каменя Помазання. Вироби українських ювелірів є також у віфліємському храмі Різдва Христова.
 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com