УКР РУС ENG 
   

У Києво-Печерській Лаврі відбулося наречення архімандрита Філарета (Звєрєва) у єпископа Новокаховського і Генічеського.11 лютого у залі засіданнь Священного Синоду УПЦ, що при предстоятельській резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, відбулося наречення клірика Полтавської єпархії  архімандрита Філарета (Звєрєва) у єпископа Новокаховського і Генічеського.

Чин наречення звершив Митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні   архієпископів: Білоцерківського і Богуславського Митрофана, Вишгородського Павла, Полтавського і Миргородського Филипа, Бориспільського Антонія,  Переяслав-Хмельницького Олександра,  єпископів: Макарівського Іларія та Броварського Феодосія.

Під час богослужіння ставленик у єпископа звернувся до присутніх із традиційним словом при нареченні.

Нагадаємо, що рішення про обрання архімандрита Філарета (Звєрєва) єпископом Новокаховським і Генічеським, було ухвалено на засіданні Священного Синоду УПЦ від 11 лютого цього року (журнал № 4).

Архієрейська хіротонія архімандрита Філарета (Звєрєва) відбудеться у суботу, 12 лютого, за Божественною літургією у Трапезному храмі Лаври.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com