УКР РУС ENG 
   

Секретар Київської Митрополії УПЦ прокоментував зміні у Статуті релігійної громади Української Православної Церкви та у процедурі реєстрації громад в органах Київської міської державної адміністраціїСекретар Київської Митрополії професор протоієрей Віталій Косовський прокоментував набуття чинності нової редакції Статуту релігійної громади Української Православної Церкви в місті Києві, а також документа, що регулює порядок реєстрації релігійних громад УПЦ в органах Київської міської державної адміністрації.

Він зауважив, що нова редакція Статуту приведена у відповідність з діючим Статутом про управління Української Православної Церкви, а також враховує зміни у законодавстві України, особливо в положеннях Державної податкової адміністрації України.

«Як відомо, релігійна організація може отримати статус неприбуткової лише в тому випадку, якщо податкова адміністрація буде згодна з тими пунктами, які зафіксовані в її Статуті», — навів приклад отець Віталій.

Крім того, нова редакція Статуту повинна стати єдиною обов’язковою для всіх нормою, яка виключатиме можливість розбіжностей або, що зовсім неприпустимо, внесення доповнень і поправок в угоду своїм особистим інтересам.

На думку секретаря Київської Митрополії, документ, що регулює порядок реєстрації нових громад, є також необхідним. Затверджений порядок не допустить появи громад, які знаходяться в недієвому стані. Новий документ передбачає обґрунтування необхідності утворення громади, яке передуватиме реєстрації, а також розгляд питання про можливість звершення богослужінь.

«Ми прийняли рішення утворювати нові громади, якщо на це є необхідність, якщо є потенційна можливість виділення землі або приміщення», — зауважив протоієрей Віталій Косовський.

Читайте також:


Блаженніший Митрополит Володимир затвердив нову редакцію документів, що регулюють церковне життя міста Києва >>>


http://orthodox-church.kiev.ua/

 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com