УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви привітав Президента України з річницею інаугураціїБлаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир привітав Віктора Федоровича Януковича з річницею перебування на посту Президента України:

Президенту України
В. Ф. Януковичу

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Приміть Наші щирі слова вітання з нагоди першої річниці Вашого перебування на посаді Президента України!

Протягом минулого року Церква і Держава змогли вибудувати чіткі відносини, завдяки яким почали втілюватись в життя чисельні соціальні проекти, благодійні та освітні програми. Керівництво країни, дякуючи в першу чергу Вашій позиції, приймає до уваги Наші звернення та побажання в прийнятті нових законопроектів та постанов, зокрема: нового Податкового кодексу, введення в України ювенальної юстиції, легалізації грального бізнесу. Все це говорить про те, що церковно-державні відносини в Україні розвиваються і Українська Православна Церква має можливість вести конструктивний діалог з Державою.

В цей пам’ятний для всіх нас день прийміть, вельмишановний Вікторе Федоровичу, Наші побажання ласки Божої та натхнення у Вашому високому служінні Батьківщині та нашому народу.

З глибокою повагою

Володимир

Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com