УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про канонізацію ігумена Воніфатія (Виноградського) у Феофанії. Рубрика «Україна Православна» розповість про останні культурно-освітні та благодійні заходи, серед яких: фотовиставка «Соловки» у галереї «Лавра», благодійний концерт-акція для онкохворих дітей «Жити завтра» у Дніпропетровську, VII Фестиваль дитячої творчості «Зимові святки» та презентація альбому «Небесні русичі» ансамблю бардів «Золоті куполи Києва» у галереї «Соборна».

Також у рубриці йдеться про освячення храму в ім’я святої княгині Ольги на Дарниці та каплиці військової частини у Василькові, про святкування Дня захисника Вітчизни у коледжі імені В. Сухомлинського та розповідається про Київське товариство ветеранів.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: православна молодь Санкт-Петербурга провела акцію проти абортів (Росія), у 2012 році планують зняти фільм про життя Богородиці (США), найближчим часом у Сибіру з’явиться статуя Спасителя (Росія), у Римі було звершено освячення будівлі посольства України в Італії (Італія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово про Страшний Суд.

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>

Також новини Української Православної Церкви відтепер можна переглядати в мережі YouTube >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com