УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Відбулася зустріч вікарія Київської Митрополії єпископа Броварського Феодосія з духовенством Вишгородського благочиння (ОНОВЛЕНО)22 березня, в день пам'яті Сорока мучеників Севастійських, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь святих князів Бориса і Гліба у м. Вишгороді.

Йому співслужили 22 священнослужителі Вишгородського благочиння на чолі з благочинним району протоієреєм Дмитрієм Денисенком. На завершення Божественної Літургії Преосвященніший Владика привітав тих, хто молився зі святом і звернувся з проповіддю на тему подвигу в житті сорока мучеників Севастійських та повсякденного духовного подвигу в нашому житті.

У свою чергу, отець благочинний від імені духовенства і парафіян подякував Владиці за архіпастирський візит і слово повчання.

Після закінчення богослужіння єпископ Феодосій спілкувався з парафіянами та очолив зустріч з духовенством Вишгородського благочиння, під час якої обговорювалися поточні питання церковного життя у Вишгородському районі та перспективи пастирської роботи на майбутнє.
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com