УКР РУС ENG 
   

ЛЬВІВ. Єпископ Дрогобицький Філарет прийняв новопризначеного Генерального Консула Російської Федерації23 березня, новопризначений Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Олег Астахов у супроводі свого попередника  Євгена Федоровича відвідав Львівське єпархіальне управління.

Високих гостей зустрів відповідальний за зв’язки Львівської єпархії  з Генеральним консульством Російської Федерації у Львові та російськими громадськими організаціями Львівщини протоієрей Миколай Баранов. Він розповів історію Свято-Георгіївського храму, який тимчасово є кафедральним собором,  та ознайомив гостей з святинями, які тут знаходяться. Особливу увагу отець Миколай звернув на Тихвинську ікону Божої Матері, котру ченці святої гори Афон, за сприянням Консула  графа Пустошкіна К. П. подарували у 1905 році православним мешканцям Львова.

Після екскурсії храмом у єпархіальному управлінні дипломатів прийняв вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет.

Під час бесіди владика Філарет, звертаючись до новопризначеного Генерального консула, сказав: «Кожна добра справа повинна починатися з молитви. І я радий, що, розпочинаючи свою дипломатичну місію на західних теренах України, Ви, шановний Олеже Юрійовичу, перш за все, відвідали православну церкву, поклонилися святиням, що тут знаходяться, та помолилися за успіх нелегкої дипломатичної місії, котра на Вас покладена».

Преосвященніший владика також зазначив, що Генеральне консульство Російської Федерації відіграє важливу роль у житті Галичини, Волині, Буковини, Поділля, Полісся та Закарпаття. «За час своєї дипломатичної місії Ви, шановний Євгеніє Федоровичу, завжди з виключною увагою і турботою ставилися до Православної Церкви та  багато потрудилися для вирішення прохань духовенства і вірян, що були в межах компетенції Генерального консульства. Від імені Правлячого архієрея Львівської єпархії, духовенства, чернецтва та мирян та від себе особисто сердечно дякую Вам за це»,  – сказав на закінчення зустрічі Владика.
 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com