УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Хрестопоклонну неділю Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божествену літургію у Трапезному храмі Лаври27 березня, у третю неділю Великого посту, що зветься Хрестопоклонною, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Йому співслужили: архієпископ Запорізький і Мелітопольский Лука, архієпископ Бориспільський Антоній (ректор Київських духовних шкіл), єпископ Васильківський Пантелеімон та духовенство монастиря.

Звертаючись до віруючих зі словами настанови, Архіпастир розповів про  молитовне шанування Животворящого Хреста та несення життєвого хреста кожним, хто бажає йти за Господом.

За богослужінням молився нещодавно обраний міський голова Запоріжжя Олександр Сін. Після богослужіння Архіпастир поздоровив градоначальника із святом та побажав Божої допомоги у трудах на благо Запорізького краю.

Напередодні, Первосвятитель відправив Всеношну у Трапезному храмі Лаври, наприкінці якої був звершений чин виносу хреста. Після того, як хрест було покладено на спеціально підготовленому місці посеред храму, Митрополит Володимир разом із духовенством та віруючим молитовно вклонилися святині.Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com