УКР РУС ENG 
   

ХАРКІВ. Митрополит Никодим зустрівся із Патріархом Феофілом ІІІ27 березня митрополит Харківський і Богодухівський Никодим зустрівся із  Патріархом Єрусалимським Феофілом ІІІ.

Відзначимо, що ієрархів пов'язує піввікова дружба з часів, коли митрополит Харківський і Богодухівський Никодим виконував послух екзарха в Центральній і Південній Америці.

Його Блаженство побажав владиці Никодиму багатьох років в доброму здоров'ї, духовної наснаги у невтомному подвигу пастирського служіння, до якого його 90 років тому закликав Господь. «Ваш розум набагато важливіше, ніж фізичні сили», - наголосив Блаженніший Патріарх Єрусалимський. На знак любові і на молитовну пам'ять він підніс владиці Никодиму архієрейську панагію.

Квіти, освячені в Єрусалимі на Гробі Господньому, і святу чашу вручив Патріарх Феофіл вікарію Харківської єпархії архієпископу Ізюмському Онуфрію, якому 27 березня виповнився 41 рік.

Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл III також благословив на служіння своєму народові Харківського міського голову Геннадія Кернеса і голову Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

На згадку про відвідини Харкова митрополит Харківський і Богодухівський Никодим вручив Патріарху Єрусалимському ікону Божої Матері Озерянської - Покровительки Слобожанщини, виконану харківськими майстрами.

Його Блаженство також побував у Благовіщенському соборі, де приклався до мощей святителя Мелетія і священномученика Олександра.Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com