УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир вручив насельникам Лаври церковні ордени25 березня у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви,  що у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир до свята Святої Пасхи  за пастирське служіння вручив церковні ордени та грамоти насельникам монастиря.
      
У зв'язку з 85-річчям з дня народження та за багаторічне служіння в священному сані духівник Лаври архімандрит Аврамій нагороджений орденом князя Володимира I ступеня. Інші насельники, які послужили відродженню духовного життя і відновлення Печерської обителі, удостоєні орденів: Князя Володимира II ступеня, Митрополита Димитрія Ростовського, Почаївська Ікони Божої Матері та Святителя Феодосія Чернігівського.

Вручаючи високі церковні нагороди, Блаженніший Митрополит Володимир побажав братії доброго здоров'я й допомоги Божої в пастирських трудах на благо Святої Православної Церкви. Намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел від імені нагороджених висловив Блаженнішому Владиці слова подяки і синівської любові.


lavra.ua
 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com