УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир взяв участь у міжнародній конференції "Світові релігії і громадянське суспільство в боротьбі з ненавистю та екстремізмом"28 березня в Гранд холі "Софіївський" готелю «Прем'єр Палас» (Київ, бул Т. Шевченка 5-7/29) розпочалася Міжнародна конференція  «Світові релігії і громадянське суспільство проти ненависті і екстремізму».

Участь у форумі взяв Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Також одним із учасників конференції став Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ.

Перед початком пленарного засідання Владика Володимир звернувся до організаторів та учасників  зібрання із вітальним словом.

Українську Православну Церкву також  представляють: керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, ректор КДАіС архієпископ Бориспільський Антоній, виконуючий обов’язки голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переялав-Хмельницький Олександр, вікарій Київської Митрополії УПЦ єпископ Макарівський Іларій.

Загалом у конференції беруть участь релігійні лідери, науковці та експерти з США, Великобританії, Ізраїлю, Росії, Норвегії, а також лідери та представники релігійних громад та конфесій України.  

У ході роботи форуму розглядаються питання толерантного співіснування різних релігій у сучасному світі та роль релігій у глобальних трансформаціях, а також широкий спектр проблем протидії нетерпимості та екстремізму.

ФОТО


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com