УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир і Блаженніший Патріарх Феофіл відправили молебень у Трапезному храмі Лаври28 березня, під час перебування  у столиці України, Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

Біля Святих воріт обителі Патріарха Феофіла ІІІ зустрів Священноархімандрит монастиря – Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

 Також на зустрічі були присутні: керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, намісник монастиря архієпископ Вишгородський Павел, виконуючий обов’язки голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, єпископи Макарівський Іларій та Васильківський Пантелеімон, духовенство столиці, викладачі та студенти Київських духовних шкіл.

Після цього Первоієрархи відправили молебень у Трапезному храмі Лаври, по завершенні якого Митрополит Володимир звернувся до Патріарха Феофіла з вітальним словом.

«Ми просимо Вас сьогодні осенити нас усіх від Сиону і преподати благословення на подальші труди і подвиги. Ми вітаємо Вас, людину, яку Господь поставив на Патріарший пост, щоби оберігати святині і зустрічатися з тисячами патомників. Дякую, що Ви приймаєте з батьківською любов’ю паломників, які відвідують Святий Град Єрусалим та інші святині Сходу. Ми просимо Ваших молитов, благословіть і осеніть нас, та ласкаво просимо до святої Лаври»,  - сказав Владика Володимир.

Зі словом-відповіддю звернувся й Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви.

Далі Блаженніший Патріарх Феофіл відвідав святині Нижньої Лаври.

 ФОТО
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com