УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про Свято Похвали Пресвятій Богородиці та про Стояння Марії Єгипетської. Далі у рубриці «Україна Православна» розповідається про підготовку до вшанування 25-ї річниці аварії на ЧАЕС, освячення місць під храми у Кримській єпархії та про відзначення Дня птахів у столичній галереї «Соборна».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті закордоном: на минулому тижні відбувся візит Митрополита Володимира на Святу Землю (Ізраїль), уряд Малайзії зняв заборону на друк та розповсюдження Біблії (Малайзія), невдовзі на Антарктиду буде доставлено дві православні каплиці (Антарктида), у передмісті Люксембурга відкрилася виставка сучасних ікон, написаних у візантійській традиції ченцями Святої Гори Афон (Люксембург).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь «Похвала Пресвятій Богородиці».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>

Також новини Української Православної Церкви відтепер можна переглядати в мережі YouTube >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com