УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви вручив нагороди благодійникам, які сприяли зведенню каплиці в Антарктиді14 квітня Блаженніший Митрополит Володимир у своїй резиденції у Києво-Печерській Лаврі вручив церковні нагороди групі осіб, які посприяли виготовленню, доставці, спорудженню каплиці в ім’я святого рівноапостольного князя Володимира на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» в березні цього року.

Зокрема, ордени Святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ-го ступеню були вручені: директору національного арктичного наукового центру Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Валерію Литвинову, директору фонду підтримки ветеранів Арктики і Антарктики Володимиру Кошелеву, керівнику Української антарктичної експедиції Миколі Маковію,  а голову Ради опікунів благодійного фонду «Участіє» Сергія Михайлова було відзначено орденом Святого великомученика Георгія Побідоносця.

На заході також був присутній голова Синодального військового відділу УПЦ архієпископ Львівський і Галицькій Августин.

Каплиця рівноапостольного князя Володимира на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» є найпівденнішою на земній кулі й була зведена з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. За його дорученням архієпископ Львівський і Галицький Августин вирушив на станцію разом з полярниками і освятив місце для каплиці. У ній можуть одначасно молитися до 30 чоловік.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com