УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відправив молебень перед початком укладання фундаментної плити Воскресенського кафедрального собору УПЦ (+ ВІДЕО)Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

У п’ятницю, 15 квітня, розпочався новий етап будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору Української Православної Церкви - укладання головної фундаментної плити.

Безпосередньо на будівельному майданчику, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відправив молебень «На початок доброї справи».

Йому співслужили: архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр та клірики дерев’яного храму Всіх святих, що в парку будівництва Собору.

Після богослужіння Архіпастир прокоментував сьогоднішню подію:

«Ми дочекалися ще одного світлого дня, коли освячуємо і благословляємо розбудову Собору. Сподіваємося, що це буде з Божого благословення і хочеться подякувати Богові за цю милість, і подякувати усім добрим людям, які так чи інакше приймають участь у розбудові цього церковного центру, який сподіваємось буде за кілька років збудований. Я звертаюся до тих людей, які переживають разом з Церквою: молімося Богові й подякуємо за усю Його милість і сподіваємося на Нього, як сподівалися до сих пір. Нехай буде Його допомога з усіма добрими людьми, що творять добре діло», - відзначив Блаженніший Владика.

Символічним моментом церемонії стало закладення у фундаментальну плиту фрагментів плінфи та цем'янкового розчину від  Святої Софії  Київської - собору Київських Митрополитів. Разом із цим, у підмурок майбутнього собору були вкладені частички мощей священномученика Володимира (Богоявленського), мучеників Іоана Младенця та Дасія, а також мучениці Агапії.

Одразу після молебню розпочалася заливка фундаментної плити. Унікальним є те, що 10 тисяч кубометрів бетону заливатимуть одночасно й безперервно упродовж  50 годин, внаслідок чого утвориться монолітна залізобетонна плита діаметром 86 м.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com