УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Облаштування унікальної фундаментної плити Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового завершено за 46 годин (+ ФОТО)Саме стільки часу знадобилося для того, щоб укласти 9 756 кубів бетону у підмурок головного храму Української Православної Церкви. 160 чоловік протягом 46 годин безперервно працювали на будмайданчику, а 1283 бетоновози доставили бетон до місця будівництва.

За свідченням спеціалістів для виконання такої роботи були майже ідеальні погодні умови, хоча ще за декілька днів до початку робіт прогноз погоди був невтішним.

Роботи по облаштуванню фундаментної плити диаметром 86 метрів і товщиною 2 метри розпочалися після молебня на початок доброї справи, що був відслужений на будмайданчику Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром. У підмурок Кафедрального собору були закладени мощі святих мучеників, серед яких перший новомученик ХХ століття священномученик Володимир, митрополит Київський, а також частка цем"янкового розчину від древньої Софії Київської, яка цього року святкує своє 1000-ліття.

Слідкувати за роботами можна було за допомогою онлайн-трансляції на сайті собору sobor.in.ua

Також у всіх бажаючих з’явилася можливість жертвувати на будівництво Кафедрального собору та Духовно-просвітницького центру Української Православної Церкви за допомогою SMS на номер 988 (5 грн для абонентів МТС та Life).
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com